مشاوره و سفارش

آبلیمو

لازم است بدانید نوشیدن چای همراه با آبلیمو یکی از بهترین عادت های غذایی است. چرا که خاصیت آنتی اکسیدانی و ضدسرطانی چای با آبلیموی تازه چند برابر می شود. البته به گفته متخصصان آبلیمو باید زمانی اضافه شود که چای خنک شده باشد، زیرا احتمال دارد ریزمغذی های موجود در آبلیمو در اثر گرمای چای تخریب شود.

شیر

نوشیدنی‌ها در حفظ سلامت افراد بسیار نقش دارند که یکی از آنها شیر است.تعادل و تنوع مواد مغذی در شیر باعث شده که با مصرف یک لیوان آن در روز بخش عمده‌ای از مواد ضروری بدن تأمین شود.87 درصد شیر را آب،4درصد را پروتئین،5/3 درصد لاکتوز یا قند شیر،7/4 درصد املاح و 8/0 درصد باقیمانده را ویتامینها تشکیل می‌دهد.

دوغ

دوغ یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌های سنتی در ایران است که مصرف آن خصوصا در فصول گرم سال بسیار توصیه می‌شود. این نوشیدنی می‌تواند پروتئین، چربی، ویتامین‌هایB ، D، کلسیم و همچنین آب مورد نیاز بدن را تا حدودی تامین کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نوشیدنی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه بشیری، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع نوشیدنی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه بشیری

حسن بشیری

Call Now Buttonتماس بگیرید